798 - 478 - 463 ebcs@ebcs.com.pl

Wykonywanie projektów indywidualnych

Doskonale radzimy sobie z realizacją nawet najbardziej wymagających inwestycji, a wykonywanie projektów indywidualnych jest dla nas codziennością. Wiemy, że szczególnie w przypadku planu budowy domu jednorodzinnego istnieje szereg możliwość jego realizacji, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Jako firma budowlana z Wielkopolski wcieliliśmy w życie wiele podobnych inwestycji na jej terenie. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie w realizacji usług remontowych i prac wykończeniowych różnego typu, zgodnie z indywidualnie przygotowanym projektem tak, by ostateczny ich efekt był zadowalający dla klienta.

Zalety indywidualnego projektu

Chcemy dać naszym klientom pewność, że mieszkanie lub dom będzie dostosowany do ich potrzeb. Dlatego zalecamy wykonanie projektu indywidualnego od podstaw po wykończenie. To gwarancja dobrze wykonanego zadania i oszczędność kosztów. Dzięki temu mieszkanie w danym budynku będzie dużo wygodniejsze, a przy tym będziemy odczuwali faktyczną przyjemność z przebywania w przestrzeni wykrojonej pod nasze potrzeby i marzenia. Gwarantem tego stanu rzeczy jest doświadczenie pracowników firmy budowlanej realizującej zlecenie. My posiadamy nie tylko dobrych fachowców, ale także doskonałe zaplecze ułatwiające im wykonywaną pracę. Potrafią oni rozpoznać potrzeby klientów i odpowiedzieć na nie oferując im swoją wiedzę na każdym etapie realizacji projektu.

Zasady pracy przy indywidualnym projekcie

Analogiczne i równie staranne działania przeprowadzamy, gdy chodzi o realizację projektu od podstaw, jak i usługi remontowe. Wiemy, że każdorazowo wykonywanie projektów indywidualnych zgodnie z planem jest możliwe tylko i wyłącznie przy zachowaniu ścisłej i pełnej zrozumienia współpracy między projektantem, a jego zleceniodawcą. Jako firma budowlana, która zrealizowała szereg takich projektów, wiemy że należy wspólnie ustalić szereg kwestii. Od najbardziej podstawowych, takich jak styl domu, ilość kondygnacji i pomieszczeń oraz ich przeznaczenia, po bardziej szczegółowe dotyczące materiałów z których całość zostanie wykonana. Po etapie podstawowych ustaleń nasza firma przechodzi do przygotowania wstępnej koncepcji domu z uwzględnieniem wszystkich wytycznych, również tych związanych z uwarunkowaniami wynikającymi z położenia działki. Po zatwierdzeniu planu bądź wprowadzeniu ewentualnych poprawek przechodzimy do załatwienia kwestii formalnych, a następnie rozpoczęcia właściwych prac budowlanych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonywanie prac w wyznaczonym czasie oraz uniknięcie niechcianych zmian.