798 - 478 - 463 ebcs@ebcs.com.pl

Usługi specjalistyczne i branżowe

Oferujemy szeroki zakres prac budowlanych, w tym usługi specjalistyczne i branżowe. Niezależnie od zakresu prac, zawsze wykonujemy je w pełni profesjonalnie. Nasi pracownicy posiadają nie tylko stosowne uprawnienia, ale także wiedzę i doświadczanie, co – w połączeniu z wysoce specjalistycznymi maszynami dostępnymi w naszej firmie – pozwala nam na wykonanie robót w wyznaczonym czasie i w określonym limicie finansowym. Zgodnie z tymi samymi regułami przeprowadzamy usługi budowlane od podstaw, jak i usługi remontowe, ponieważ priorytetem jest dla nas zyskanie zadowolonych klientów, którzy chętnie polecą nas kolejnym inwestorom. Dodatkową zaletą współpracy z naszą firmą jest fakt, że sami zajmujemy się większością formalności związanych z realizowaną inwestycją.

Nowoczesny park maszynowy

Przy wykonywaniu usług specjalistycznych i branżowych szczególnie istotne jest posiadanie odpowiedniego zaplecza. W jego skład wchodzi nowoczesny park maszynowy oraz rusztowania najwyższej klasy. Tak też jest w naszej firmie: wszystkie nasze sprzęty są atestowane i pozwalają na wykonywanie robót według najwyższych standardów. Wszystkie prace przeprowadzamy przy zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa. Ostatecznie więc nasza firma jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują z naszej strony inwencji z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu budownictwa. Przy tym wszystkim jako profesjonalna firma budowlana z powodzeniem od lat działająca na terenie Wielkopolski, gwarantujemy że wszystkie prace i usługi remontowe są wykonywane przez nas zgodnie z wszelkimi istniejącymi normami i przepisami prawnymi.

Usługi specjalistyczne i branżowe

Dzięki posiadanemu doświadczeniu w branży, nasza firma budowlana bez obaw realizuje usługi specjalistyczne. Dotyczy to zarówno robót konstrukcyjnych, jak i szczegółowych w różnego typu obiektach usługowych, w tym budynkach o przeznaczeniu sportowym, handlowym, przemysłowym i w wielu innych. Wiemy, że budynki o specjalnym przeznaczeniu powinny być tworzone z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie ich przyszłych użytkowników. Budowlane roboty specjalistyczne i branżowe przeprowadzane przez naszą firmę to także przygotowywanie terenu pod budowę, wykonywanie wykopów, instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, klimatyzacyjnych, a także instalacji różnego rodzaju przewodów oraz wykonywanie wszelkiego typu robót wykończeniowych, dekarskich, malarskich, ciesielskich, betoniarskich, zbrojarskich, tynkarskich i murarskich, itp oraz usług remontowych w tym zakresie.