798 - 478 - 463 ebcs@ebcs.com.pl

Prace konstrukcyjne

Nasi klienci mogą być pewni doskonale przeprowadzonej inwestycji, ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie pracy w branży oraz bogate zaplecze (a więc profesjonalny sprzęt i park maszynowy). Nasza firma budowlana EBCS z siedzibą w Poznaniu działa od lat zgodnie z najwyższymi standardami na terenie całej Wielkopolski. Oferowane przez nas usługi remontowe, a także te z zakresu prac konstrukcyjnych, to zawsze gwarancja profesjonalnie wykonanego zadania. Poza tym dysponujemy wykształconą kadrą, a każdy nasz pracownik ma nie tylko stosowną wiedzę, ale i znajomość fachu w praktyce. Dzięki temu bez podnoszenia kosztów jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie zgodnie z zasadami nowoczesnego budownictwa. Dodatkowo zapewniamy, że nasza firma prowadzi przy każdym zleceniu obszerną, zgodną z aktualnymi przepisami dokumentację na każdym etapie realizacji projektu.

Szeroki zakres usług

Od lat podejmujemy się bardzo różnorodnych zleceń, dzięki czemu mamy rzeczywiście szerokie doświadczenie w branży budowlanej i możemy pochwalić się wieloma sukcesami z zakresu przeprowadzonych usług. Realizujemy zarówno ogromne, jak i niewielkie projekty, starając się zawsze zindywidualizować ofertę pod konkretnego klienta. W każdym wypadku stawiamy na jakość wykonywanej inwestycji, czy dotyczy to prac od podstaw, czy usług remontowych. Oferowane przez nas prace konstrukcyjne i budowlane to m.in. wykonywanie betonowania (ścian, stropów oraz oczywiście fundamentów), a także realizowanie zbrojeń i wszelkich prac murarskich. Wszystko to zgodnie z projektem wykonanym własnoręcznie lub przekazanym nam przez klienta. Starając się pracować rzetelnie, rozwiązujemy problemy pojawiające się na każdym etapie realizacji inwestycji i informujemy klienta o każdej koniecznej zmianie lub poprawce. Przy tym wszystkim dbamy, by nie doszło do opóźnień w pracach budowlanych bądź wykończeniowych, czy też podniesienia ich kosztów.

Wykonywanie konstrukcji różnego typu

W naszej ofercie klient znajdzie prace konstrukcyjne z zakresu budowy całych budynków oraz zadaszeń. Do tego typu usług wchodzi także wykonywanie izolacji, montaż drzwi, okien, a także usługi dekarskie. Jako lider wśród firm budowlanych z Wielkopolski, realizujemy wykonawstwo zarówno konstrukcji metalowych, jak i drewnianych. Oferujemy także wysokiej jakości usługi remontowe. Dajemy naszym klientom gwarancję, że nasza firma budowlana wykona bez problemu każde zlecenie, niezależnie od momentu w jakim rozpocznie jego realizację. Równie dobrze radzimy sobie z wykonawstwem prac od podstaw, jak i przeprowadzeniem kompleksowego remontu, czy dokończeniem budowy.