798 - 478 - 463 ebcs@ebcs.com.pl

Kompleksowy zakres wykończenia

Chcemy jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby wciąż zmieniającego się rynku budowlanego, dlatego proponujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania, zgodne z najwyższymi standardami, nowoczesne pod względem technicznym oraz estetycznym. Jako firma budowlana z dużym doświadczeniem na rynku Wielkopolskim i współpracująca z najlepszymi fachowcami w branży, oferujemy kompleksowy zakres wykończenia budynków, wraz z pełną dokumentacją, zawsze w przystępnych cenach. Współpraca z nami to oszczędność czasu i finansów, ponieważ oferujemy pełen zakres najwyższej jakości usług związanych z wykończeniem budynku i wykorzystujemy wyłącznie materiały o najwyższych standardach. Poświadczamy te gwarancje zadowoleniem współpracujących z nami klientów, którzy zlecają nam zarówno usługi remontowe, jak i wykończeniowe budynków przy których wykonywaliśmy roboty konstrukcyjne.

Wykończenia wewnętrzne

Zajmujemy się wykończeniem każdego typu wnętrza, czy to mieszkania lub domu, restauracji, biura, czy innego lokalu użyteczności publicznej. W ramach kompleksowych usług w zakresie wykończeń wewnątrz domu oferujemy montaż instalacji ogrzewania, elektryki oraz pełne wykończenie ścian i podłóg. Wszystko oczywiście zgodnie z przedłożonym planem, czy to przygotowanym przez zewnętrznego architekta, czy zaproponowanym przez nas. W ramach oferowanych przez naszą firmę budowlaną usług proponujemy naszym klientom z Poznania i okolic najnowocześniejsze rozwiązania stosowane obecnie w budownictwie, takie jak podgrzewane podłogi czy montaż sufitu podwieszanego. W ramach oferty proponujemy także kompleksowe usługi remontowe, wykończenia gładzią, malowanie, wykończenie ścian i sufitów, a także instalowanie systemów wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i elektrycznych. Chcąc szczegółowo odpowiedzieć na potrzeby klienta, przy każdym etapie zlecenia oferujemy także doradztwo w ramach szczegółów wykonywanych prac.

Wykończenia zewnętrzne

Mając stosowne doświadczenie, wiemy jak ważne jest zaoferowanie naszym klientom kompleksowych usług. Dlatego w ramach oferty świadczymy pełen zakres prac związanych z wykończeniami na zewnątrz domu, w tym jego ocieplenie (lub docieplenie), otynkowanie lub założenie okładzin elewacyjnych różnego typu, wszystko zgodnie z planem architektonicznym, w pełni dbając o ostateczny efekt z zachowaniem zasad estetyki. Świadczony przez nas kompleksowy zakres wykończenia pozwala naszym klientom na ograniczenie kosztów, ponieważ nie muszą do każdej usługi remontowej zatrudniać osobnej firmy. Przyczynia się to także do przyspieszenia prac oraz ograniczenia formalności z nimi związanych.