798 - 478 - 463 ebcs@ebcs.com.pl

Elewacje

Elewacje są kluczowym elementem przy budowie jakichkolwiek budynków. Stanowią ich wizytówkę. To ważne zarówno dla inwestora, który chce zadbać o wizerunek swojej firmy, jak i dla każdej osoby budującej dom. Firma budowlana EBCS z siedzibą w Poznaniu oferuje kompleksowe usługi z zakresu wykonania elewacji. Trzeba pamiętać, że pełni ona nie tylko funkcję reprezentacyjną, ale także jest pierwszą, zewnętrzną warstwą ochronną budynku. Stąd tak istotny jest dobór najwyższej jakości materiałów oraz zespół wykwalifikowanych fachowców. Prowadzone przez EBCS usługi budowlane charakteryzują się wysokim standardem oraz atrakcyjnymi cenami. By poznać pełen cennik naszej firmy, zachęcamy do kontaktu osobistego w naszym biurze w Poznaniu – tam też doradzimy, jakie elewacje będą dla Państwa najlepsze.

Obszarem działania naszej firmy jest Wielkopolska. Zaufało nam już wielu klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W naszych realizacjach kierujemy się głównie rzetelnością i starannością. Wykonujemy każdego typu elewacje, np.: tynk elewacyjny i akrylowy, dekoracyjne płyty kamienne lub klinkierowe czy okładzinę drewnianą. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom zapewniamy profesjonalne przygotowanie podłoża, na którym będzie kładziona elewacja oraz precyzyjny montaż. Przy remoncie elewacji możemy dokonać docieplenia budynku, np. stosując tynki cienkowarstwowe, które nie tylko mają walory dotyczące wyglądu elewacji, ale też charakteryzują się dużym stopniem ochrony przed czynnikami atmosferycznymi i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Czasem nie jest konieczny generalny remont, by zmienić oblicze domu. Oferujemy również malowanie i odświeżanie starych elewacji. Dla tych z Państwa, który pragną kompletnie zmienić wygląd domu, w zakresie usług mamy również montaż sztukaterii elewacyjnej, takiej jak: położenie piaskowca, kasetonów, imitacji drewna, cegły. Takie zabiegi potrafią w niezwykle efektowny sposób odmienić budynek. EBCS to firma budowlana z ugruntowaną pozycją na rynku. Mimo tego wciąż się szkolimy, zdobywamy nowe uprawnienia i posiadamy niezbędne certyfikaty i pozwolenia, które pomagają spełnić nam nawet najbardziej złożone oczekiwania. W swoich realizacjach posługujemy się nowoczesną technologią i wykorzystujemy jedynie materiały sprawdzonych producentów, o odpowiednim atestach. Współpraca z nami przebiega bezproblemowo i sprawnie. Dużą uwagę przywiązujemy do terminowości, ale też solidności wykonania, z dbałością o szczegóły. Ważna jest dla nas nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka.

Jeżeli chcecie Państwo nawiązać współpracę, zapraszamy do kontaktu osobistego lub poprzez formularz mieszczący się na naszej stronie internetowej. Odpowiemy na każde pytanie oraz przygotujemy wstępny kosztorys i przedstawimy szczegóły naszej oferty.