798 - 478 - 463 ebcs@ebcs.com.pl

Elewacje wentylowane / z płyt warstwowych

W codziennej pracy naszej firmy staramy się wykorzystywać najnowocześniejsze surowce dostępne na rynku materiałów budowlanych i dzięki temu proponować swoim klientom szeroką gamę możliwości wykończeń do wyboru. Doskonały przykład stanowią tu elewacje wentylowane z płyt warstwowych. Zastosowanie tych płyt, szczególnie przy wykończeniu budynków użyteczności publicznej, takich jak biura, budynki o przeznaczeniu sportowym, a także hale przemysłowe czy handlowe, jest coraz powszechniejsze. Nawet przy wyjątkowo niekorzystnych warunkach atmosferycznych płyty te zachowują swoje cechy i stanowią doskonałe zabezpieczenie budynków. Poza tym dają szereg możliwości dla projektanta, pozwalając na stworzenie ciekawych wizualnie, nowoczesnych gmachów, które pozytywnie wyróżniają się w architekturze miasta. Dlatego też właśnie dzięki zastosowaniu elewacji wentylowanych z płyt warstwowych nasza firma budowlana realizuje z powodzeniem usługi remontowe na terenie całej Wielkopolski, tworząc funkcjonalne budynki o ciekawej i estetycznie prezentującej się elewacji.

Zalety stosowania elewacji wentylowanych/ z płyt warstwowych

Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że płyty warstwowe mają szereg godnych rozważenia zalet. Jedną z nich jest wspomniany wcześniej nowoczesny i estetyczny wygląd wykończonych przy ich pomocy budynków (wiele możliwości daje nam chociażby szeroka gama kolorystyki dostępnych na rynku płyt). Płyty warstwowe cieszą się jednak powodzeniem głównie ze względu na swoje walory praktyczne. Są wytrzymałe, wodno- i wiatroszczelne oraz wykazują wysoką odporność na ogień, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo i trwałość budynku. Doskonale izolują go zarówno termicznie, jak i akustycznie. Poza tym stosowanie płyt warstwowych pozwala na dość łatwy i szybki montaż elewacji, co skraca czas inwestycji bez podnoszenia jej kosztów. Wiemy, że to ważna kwestia dla naszych klientów, dlatego też jako nowoczesna firma budowlana z Poznania chętnie sięgamy po tego typu rozwiązania.

Realizowane inwestycje z wykorzystaniem płyt warstwowych

Mamy na swoim koncie szereg inwestycji z wykorzystaniem płyt warstwowych i to zarówno jeśli chodzi o realizacje nowopowstałych budynków, jak i w zakresie usług remontowych. Tworzymy bezpieczne elewacje, które stanowią gwarancję najwyższej klasy budownictwa, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że o jakości marki świadczy trwałość zrealizowanych przez nią inwestycji. Dlatego dajemy naszym klientom pewność, że jesteśmy odpowiedzialną firmą budowlaną, a podejmowane przez nas zlecenia, w tym usługi remontowe, są realizowane przy pełnej dokumentacji oraz z wykorzystaniem najlepszych materiałów.