798 - 478 - 463 ebcs@ebcs.com.pl

Usługi budowlane

Firma budowlana EBCS z siedzibą w Poznaniu prowadzi kompleksową działalność związaną z pracami konstrukcyjnymi, termoizolacyjnymi oraz wykończeniowymi i specjalistycznymi (branżowymi). Obszarem naszych usług objęta jest cała Wielkopolska. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm i nowoczesny sprzęt sprawiają, że zaufało nam już wielu klientów biznesowych oraz indywidualnych. Świadczone przez nas usługi budowlane dopasowujemy do każdego Klienta. Zajmujemy się realizacją małych, jak i dużych inwestycji, począwszy od budynków mieszkalnych (domów jedno- lub wielorodzinnych, szeregowych czy tzw. bliźniaków), poprzez biura, lokale użytkowe, sklepy, budynki administracyjne, instytucji i wszelkie inne użyteczności publicznej na halach produkcyjnych kończąc.

Usługi budowlane świadczone przez EBCS prowadzone są przez wykwalifikowanych fachowców. Do zakresu naszej działalności należą głównie prace konstrukcyjne (np. wykonywanie elewacji, budowa tarasu, wyburzenia itd.). Ponadto nasza firma budowlana oferuje termoizolacje zarówno dachów i stropów, jak i posadzek. W swojej ofercie mamy także prace wykończeniowe przeprowadzane na zewnątrz oraz wewnątrz budynku, a także obejmujące instalacje. Jesteśmy gotowi podjąć się realizacji gotowych projektów, ale wykonujemy też indywidualne na specjalne życzenie Klienta. Dla firm z Wielkopolski mamy do zaoferowania specjalistyczne usługi branżowe, w tym ekspertyzę termowizyjną budynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta oraz szanując jego czas, zajmujemy się także przygotowaniem kosztorysu oraz analizy bankowej. Nie ukrywamy żadnych kosztów, a nasze usługi objęte są gwarancją. To sprawia, że nasza firma jest wiarygodna i godna polecenia. Zachęcamy wszystkich inwestorów do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej lub podczas konsultacji w siedzibie firmy w Poznaniu. EBCS świadczy usługi o najwyższym standardzie, do każdego rodzaju zabudowania i niezależnie od jego przeznaczenia.

 

Oferta

 

Zajmujemy się kompleksową obsługa i realizacją inwestycji budowlanych dla budynków i budowli wszelkiego rodzaju zabudowy i przeznaczenia do użytkowania, między innymi:
– Budynki mieszkalne ( jedno-wielorodzinne, bliźniacze, szeregowe )
– Lokale usługowe
– Biura i budynki socjalne, oświatowe, użyteczności publicznej
– Hale magazynowe i produkcyjne

Zakres wykonywanych przez nas usług obejmuje:

Konstrukcje

– tradycyjne ( murowane )
– żelbetowe
– szkieletowe ( drewniane, stalowe )
– ściany z płyt warstwowych, obornickich
– elewacje wentylowane
– baseny i zbiorniki wodne
– tarasy, ogrodzenia
– chodniki, parkingi
– wyburzenia techniczne

Termoizolacje

– elewacje                     – dachy, poddasza
– stropy                         – stropodachy, posadzki

Roboty wykończeniowe ( PEŁNA OFERTA )

– wewnętrzne

– zewnętrzne

– instalacji

Usług specjalistyczne / branżowe

– wiercenie i cięcie w żelbecie
– ekspertyza termowizyjna budynków
– instalacje sanitarne, elektryczne i niskoprądowe
– wentylacja i rekuperacja

Kosztorysy ofertowe / bankowe z analizą finansowania

Projekty gotowe / indywidualne / aranżacji wnętrz

Masz pytania ?

Napisz do nas

KONSTRUKCJE / STANY SUROWE BUDYNKÓW

PRACE WYKOŃCZENIOWE

USŁUGI SPECJALISTYCZNE

MODERNIZACJA / TERMOMODERNIZACJA

DLA INWESTORA

USŁUGI BRANŻOWE / INSTALACYJNE